Juan Mari Beltran Arguiñena Bilduma

Bilaketa aurreratua

Orria: 10 Guztira: 306 (15297 erregistro)

0
Aukera
Bilduma Izena / izenburua Egilea / emailea Kokapena
Irudi artxiboa 2012-10-06; HM Udazkeneko kontzertua; Pablo Carpintero eta Rosa Sánchez; (Galizia); Amaia Zubiria eta Edorta Amurua; DIGITALA

Egilea: Soinuenea; Emaileak: Amaia Zubiria; Edorta Amurua; Rosa Sánchez; Pablo Carpintero; Gustavo Couto

Smedia1/bid_2011-2020/2012
Irudi artxiboa 2012-06-30; HM Udako kontzertua; Trio Trasiego (Andaluzia); Joseba Tapia; DIGITALA

Egilea: Soinuenea; Emaileak: Trio Trasiego; Manuel Naranjo Loreto; José Cabral; José Aibar “Güibo”; Joseba Tapia; Ibon Irijoa (saxofoia); Iban Urizar (tronpeta); Asier Ituarte (tronboia); Ramontxo Vega (tuba); Jokin Irungarai (jazpana); Xabier Berasaluze "Leturia"

Smedia1/bid_2011-2020/2012
Irudi artxiboa 2011-07-16; HM Udako kontzertua; Herri Musikaren Txokoa; Arditurri; Oiassoko baskoiak; Ludi Scaenici; DIGITALA

Egilea: Soinuenea; Emaileak: Ander Barrenetxea; Beñat Ralla; Aitor Gabilondo; Juan Mari Beltran; DANIELE ERCOLI; ROSSANA DAMIANI; ROBERTO STANCO; CRISTINA MAJNERO; GAETANO DELFINI

Smedia1/bid_2011-2020/2011
Irudi artxiboa 2010-10-09; Udazkeneko HM Kontzertua; Herri Musikaren Txokoa; Amaya, Carlos y Daniel (La Rioja); Hernaniko dultzaineroak; DIGITALA

Egilea: Soinuenea; Emaileak:  Amaya Hernáez Mangado; Carlos Perez-Aradros Hernandez; Daniel Latorre Díaz; Iñaki Eguren; Haritz Ezeiza; Ane Errege Belda; Ander Barrenetxea; Joseba Aldasoro; Miriam Fernandez Atxaerandio

SMEDIA1/urtez-urte/2010
Biblioteka Costumbres comunales DE ALISTE. Memoria que obtuvo el primer accesit en el primer concurso especial sobre Derecho Consuetudinario y Economía Popular.

Santiago Méndez Plaza,

Taldeak 2 / 4
Soinu-tresnak DULTZAINA

Tutua: TXUNTXUN (Oiartzun-Alberite de Iregua) Fernando Jalón-Juan Mari Beltran. Montte baserrian gordetzen zuten dultzaina zahar baten kopia.

Pita: Jose Mari Sudupe Ibarbia "Montte" (Azkoitia, 1902-1982)

Erakusketa; aerofonoak
Irudi artxiboa 2009-04-04; HM Udaberriko kontzertua; Herri Musikaren Txokoa; Roberto Etxebarria eta Kepa Arrizabalaga; Frans Hattink eta Dick Van Der Harst; DIGITALA

Egilea: Soinuenea; Emaileak: Roberto Etxebarria; Kepa Arrizabalaga; Frans Hattink; Dick Van Der Harst

SMEDIA1/urtez-urte/2009
Irudi artxiboa 2012-01-14; HM Neguko kontzertua; Mixel Etxekopar; Ynarhu, Jesus Gonzalez Brito & Mao Fermín (Venezuela); DIGITALA

Egilea: Soinuenea; Emaileak: Ynarhu Silva, Jesus Gonzalez Brito eta Mao Fermin Ruiz

SMEDIA1/BID_2011-2020/2012
Irudi artxiboa 2007-07-21; HM Udako kontzertua; Herri Musikaren Txokoa; Formatia Flueras (Moldavia); J.M. Beltran, Luis eta Joxe Mari Astiasaran; DIGITALA

Egilea: Soinuenea; Emaileak: Formatia Flueras (Moldavia); Ghenadii Boldisor; Pavel Tiganas; Daniel Olarasu; J.M. Beltran, Luis eta Joxe Mari Astiasaran

SMEDIA1/urtez-urte/2007
Fonoteka Cavatine; Op. 85, Nº3; J. Raff

Raff, Joachim

Biltegia Landetxe
Fonoteka Ungarische Tanze; J. Brahms

Brahms, Johannes

Biltegia Landetxe
Irudi artxiboa 2019-05-11; HM Udaberriko kontzertua; Parti Cut Lloi; Buhaminak; DIGITALA

Egilea: Soinuenea; Emaileak: Parti Cut Lloi; Sian James (zuz.); Buhaminak; Maialen Errotabehere

SMEDIA1/bid_2011-2020/2019
Irudi artxiboa 2019-02-06; HM Neguko kontzertua; Caubet gogoan; Hermanos Ramos (Segovia); DIGITALA

Egilea: Soinuenea; Emaileak: JEAN MIXEL BEDAXAGAR; TITIKA REKALT; JUAN MARI BELTRAN; Alfredo, Ricardo eta Luis Ramos; Pancho Sánchez

SMEDIA1/bid_2011-2020/2019
Fonoteka Synphony ; Nº1, Op.21; Menuetto; Beethoven

Beethoven, Ludwig van

Biltegia Landetxe
Fonoteka Faust; Kermesse; Gounod

Gounod, Charles

Biltegia Landetxe
Fonoteka Estudiantina Waltz; Waldteufel

Waldteufel, Emile

Biltegia Landetxe
Fonoteka Waltz Aragonaise; Jota Aragonesa; Perez Loriano, A

Pérez Loriano, Agustín

Biltegia Landetxe
Fonoteka Polka de concert; Bartlett

Bartlett, Homer Newton

Biltegia Landetxe
Irudi artxiboa 2018-12-16; HM Udazkeneko kontzertua; Bufalodre; Folketan; DIGITALA

Egilea: Soinuenea; Emaileak: Bufalodre; Francesc Sans (sac de gemecs); Iris Gayete (flabiol, tamborín); Daniel Carbonell (tarota); Folketan; Javier Ortiz de Zarate; Luis Zulueta; Ramiro Lamas; Nerea García; Gorka Agirregabiria; Xurxo Gago; Fernando Baños; Aitor Gorostiza; Julen Murga

SMEDIA1/bid_2011-2020/2018
Irudi artxiboa 2018-07-07; HM Udako kontzertua; Laguntasuna fanfarrea; Bohas orquestra (Okzitania); DIGITALA

Egilea: Soinuenea; Emaileak: Bohas orquestra (Okzitania); Laguntasuna fanfarrea

SMEDIA1/bid_2011-2020/2018
Irudi artxiboa 2018-05-05; HM Udaberriko Kontzertua; Vicente Prado Suárez "El Pravianu"; Celestino Rozada; Ezpelur taldea; DIGITALA

Egilea: Soinuenea; Emaileak: Vicente Prado Suárez "El Pravianu"; Celestino Rozada; Ezpelur Taldea; Tomás Díaz (Gaita 1era); Xabier Maritxalar (Gaita 2º); Joseba Lasarte ( Gaita 1era y percusión); Edurne Jauregui (Gaita 2º y percusión); Jesús Soria (Tuba); Shanti Díaz (Atabal)

SMEDIA1/bid_2011-2020/2018
Fonoteka Valse; Op. 83; Durand, Aug.

Durand, Auguste

Biltegia Landetxe
Fonoteka La viejecita; Caballero

Fernández Caballero, Manuel

Biltegia Landetxe
Fonoteka Traumerel; Little romance; Schumann

Schumann, Robert

Biltegia Landetxe
Fonoteka Faust; Waltz and Chorus; Gounod

Gounod, Charles

Biltegia Landetxe
Fonoteka Faust; Cavatina; Dio Possente; Gounod

Gounod, Charles

Biltegia Landetxe
Fonoteka Figaro's Hochzeit; Overture; Mozart

Mozart, Wolfgang Amadeus

Biltegia Landetxe
Fonoteka St. Cecelia Mass; Sanctus; Gounod, Ch.

Gounod, Charles

Biltegia Landetxe
Fonoteka Casse-Noisette; The Nutcracker; Ballet; Feeire; Marche; Tschaikowsky

Tschaikowsky;

Tchaikovsky, Peter Ilich

Biltegia Landetxe
Irudi artxiboa 2018-01-27; HM Neguko Kontzertua; GERGELYES; Ordago; DIGITALA

Egilea: Soinuenea; Emaileak: GERGELYES; Veronika Gergely; Sergio de la Ossa; Olivier Cano; María Blanco; ORDAGO FOLK; José Luis Cantabrana Ochoa; José Antonio Fernández Ramírez; David Delgado Costana; Félix Pedrosa Garay; Alfonso Rojo Pliego

SMEDIA1/bid_2011-2020/2018
Irudi artxiboa 2017-10-07; HM Udazkeneko kontzertua; Joan Francés Tisnèr; Tralhaires; Alan Griffin; Aintzina; DIGITALA

Egilea: Soinuenea; Emaileak: Alan Griffin; Juanjo Otxandorena; Arkaitz Miner; Zigor Sagarna; Joxan Goikoetxea; Joan Francés Tisnèr

SMEDIA1/bid_2011-2020/2017
Irudi artxiboa 2017-07-08; HM Udako kontzertua; Iñaki Arbelaitzi omenaldia; Instituto de Identidades de Salamanca; Iñaki Zabaleta; DIGITALA

Egilea: Soinuenea; Emaileak: Ixiar Jauregi; Ander Barrenetxea; Juan Mari Beltran; Orkatz Arbelaitz; Itziar Navarro; Manuel Pérez Becerro; Instituto de Identidades de Salamanca; Iñaki Zabaleta; Angel Unzu; Amaiur Cajaraville; Lorena Zalakain; Maddi Arana; Juantxo Zeberio; Migel Zabaleta (aurkezlea)

SMEDIA1/bid_2011-2020/2017
Irudi artxiboa 2017-05-13; HM Udaberriko kontzertua; Luis Delgado; Maddi Oihenart; DIGITALA

Egilea: Soinuenea; Emaileak: Luis Delgado; Maddi Oihenart; Jérémie Garat; Oihan Oliarj-Ines

SMEDIA1/bid_2011-2020/2017
Irudi artxiboa 2017-01-14; HM Neguko kontzertua; Larraungo herri-dantzak; Balbarda; DIGITALA

Egilea: Soinuenea; Emaileak: Juan Mari Beltran; Errege Belda; Ander Barrenetxea; Basakaitz dantza taldeko kideak; Xurxo Ordóñez; José Luis Escribano; Milena Fuentes; Darío Palomo; Javier Monteagudo

SMEDIA1/bid_2011-2020/2017
Irudi artxiboa 2016-10-22; HM Udazkena; Berpizkundeko Musika; Jon Elizalde eta Pirenaeus consort; Carles Belda; DIGITALA

Egilea: Soinuenea; Emaileak: Iago Irixoa (Perkusioa); Jordi Argelaga (Txirimia eta flautak); Noemi Argell (Tiorba); Jon Elizalde (Cornettoa, xirula eta txurulak); Carles Belda

SMEDIA1/bid_2011-2020/2016
Fonoteka Casse-Noisette Ballet; The Nutcracker; Trepak; Danse des Mirlitons; Tschaikowsky

Tschaikowsky;

Tchaikovsky, Peter Ilich

Biltegia Landetxe
Fonoteka Cavalleria Rusticana; Intermezzo e Coro; Mascagni

Mascagni, Pietro Antonio Stefano

Biltegia Landetxe
Fonoteka Valse; Op. 34, Nº 2; Chopin

Chopin, Frédéric

Biltegia Landetxe
Fonoteka Stabat Mater; Motette; Palestrina

Palestrina, Giovanni Pierluigi da

Biltegia Landetxe
Fonoteka Valse; Op. 34 Nº1; Chopin

Chopin, Frédéric

Biltegia Landetxe
Fonoteka Love's Dreamland Waltz; Roedder, Otto

Roedder, Otto

Biltegia Landetxe
Fonoteka La Fileuse; Raff

Raff, Joachim

Biltegia Landetxe
Fonoteka Grande Polonaise; Chopin; E Flat, op.22 ; Chopin

Chopin, Frédéric

Biltegia Landetxe
Fonoteka Berceuse; Op. 57; Chopin

Chopin, Frédéric

Biltegia Landetxe
Fonoteka Lohengrin ; Solo and chorus Farewel I, Dear Swan; Wagner

Wagner, Richard

Biltegia Landetxe
Fonoteka Fantasie Impromptu; Op. 66; Chopin

Chopin, Frédéric

Biltegia Landetxe
Fonoteka Valse de Concert; Wieniawski

Wieniawski, Józef

Biltegia Landetxe
Fonoteka Sylvia; Pizzicato and Valse Lente; Delibes

Delibes, Léo

Biltegia Landetxe
Fonoteka Polonaise; Op.40, Nº1; Chopin

Chopin, Frédéric

Biltegia Landetxe
Fonoteka Tannhauser; Act2. Scene4-March; Wagner

Wagner, Richard

Biltegia Landetxe

Cookieen kustomizazioa

Cookies Analytics

Webgune honek hirugarrenen cookieak erabiltzen ditu erabiltzaile kopurua zenbatzeko eta eskainitako zerbitzuari ematen zaion erabileraren neurketa eta azterketa estatistikoa egin ahal izateko. Horretarako, gure webgunean zure nabigazioa aztertu egiten da, eskaintzen ditugun produktu edo zerbitzuen eskaintza hobetze aldera, Google Anlytics cookiearen bidez.

Sare sozialetan partekatzeko cookieak

Sare sozialetan partekatzeko osagarri batzuk erabiltzen ditugu, sare sozialetan gure webguneko orri batzuk partekatu ahal izateko. Osagarri horiek cookieak jartzen dituzte, orria zenbat aldiz partekatu den ondo ikusteko.