Edukira joan | Menu nagusira joan | Saltar a la secciones

Hasiera >> Bildumak kontsultatu
 

Bildumak kontsultatu

BILATZAILEA

Bildumak:










   

Bilaketa emaitzen zerrenda
Bilduma Izena / izenburua Egilea / emailea Kokapena
Irudi artxiboa Ahozko Inprobisazioa Munduan Bi; Jaialdia Lugaritz Euskal Herriko Bertsozale Elkartea V / 8
Irudi artxiboa Ahozko Inprobisazioa Munduan Bat; Jaialdia Euskalduna Euskal Herriko Bertsozale Elkartea V / 8
Irudi artxiboa Euskal Dantzarien Biltzarra; Aldaerak: Giouzkoako Dantzen Urratsak Euskal Dantzarien Biltzarra; 2004 V / 8
Irudi artxiboa Antso Handia Pastorala; Maule 2004 Aldudarrak V / 8
Irudi artxiboa Basque Music; Música Vasca Egilea: Syntorama Emaileak: Bidaia Juan Mari Beltran Alboka V / 8
Irudi artxiboa Lanz-Ihauteriak; Heletta-'Corpus'; 1973 Emaile ezberdinak IV / 3
Irudi artxiboa Nazioarteko Trikitixa Jaialdia 2003 Euskal Herriko Trikitixa Elkartea IV / 3
Irudi artxiboa Hernani: XX. mendeko ahozko historia txikia Dobera Euskara Elkartea Themovie comunicación interactiva IV / 3
Irudi artxiboa Ibon Koteron; 'Airea'; Albokarien Hernaniko 12. Topaketa Egilea: H.M. Txokoa Emailea: Ibon Koteron IV / 3
Irudi artxiboa Lizarrako Gaiteroak; Kontzertua; Hernani 2006-01-30 Lizarrako Gaiteroak IV / 3
Irudi artxiboa Aitor Amilibia, Txistu kontzertua; Hiru zuloei zirika; Hernani 2004 Berziztu Txistuzale Elkartea IV / 3
Irudi artxiboa NAVARRA: TRADICIONES Y COSTUMBRES 8 Egilea: Eugenio Monesma Emailea: Emaile ezberdinak V / 8
Irudi artxiboa NAVARRA: TRADICIONES Y COSTUMBRES 7 Egilea: Eugenio Monesma Emailea: Emaile ezberdinak V / 8
Irudi artxiboa NAVARRA: TRADICIONES Y COSTUMBRES; 6 Egilea: Eugenio Monesma Emaile: Emaile ezberdinak V / 8
Irudi artxiboa NAVARRA: TRADICIONES Y COSTUMBRES; 5 Egilea: Eugenio Monesma Emaileak: Luis López: Cordelero de Tafalla Familia Ancho: tejados te tablilla Arturo y Javier Sáez: el queso pastoril Francisco Javier Manden: trufa en el valle de Metauten V / 8
Irudi artxiboa NAVARRA: TRADICIONES Y COSTUMBRES 4 Guión y Dirección: Eugenio Monesma Emaileak: Florentino Ibarra: el guante de laxoa Jesus Juanto: la laya navarra V / 8
Irudi artxiboa NAVARRA: TRADICIONES Y COSTUMBRES; 3 Egilea: Eugenio Monesma Emaileak: Agustín Anchordoqui: cestos de castaño Miguel Urroz: rastrillos y carracas; 01·01·03 Jose Luis Ansó: cucharero de Oitz Cañicero de Tudela Francisco Larretxea: kaikus María Vértiz: kuajadas Juan Pedro Goñi: kaikugile Jorge Urteaga: yuguero V / 8
Irudi artxiboa NAVARRA: TRADICIONES Y COSTUMBRES; 2 Zuzendaria: Eugenio Monesma Emailea: Emaile ezberdinak V / 8
Irudi artxiboa NAVARRA: TRADICIONES Y COSTUMBRES 1 Egilea: Eugenio Monesma Emaileak: Emaile ezberdinak V / 8
Irudi artxiboa ROMERIA DEL ROCIO INFORME SEMANAL; TVE1 V / 8
Irudi artxiboa LUCIA DA CONCENÇAO / LA CIEGA DE COVELO TVE2 NOTICIAS V / 8
Irudi artxiboa UNIDOS POR UN RÍO; USANDIZAGA Y RAVEL SINCRO PRODUCCIONES V / 8
Irudi artxiboa MINISTRILS DEL RAVAL; QUINA CANYA! MINISTRILS DEL RAVAL V / 8
Irudi artxiboa INSTRUMENTOS MUSICALES DE BARRO EN ANDALUCIA Emaile ezberdinak V / 8
Irudi artxiboa GRANADOS, EL COLOR DE LA MUSICA TELEVISIÓ DE CATALUNYA; ÓRBITA PRODUCCINS AUDIOVISUALS V / 8
Irudi artxiboa GALA PREMIOS MAX; TEATRO ARRIAGA BILBAO TVE2 V / 7
Irudi artxiboa PAMPLONA 1948 EUSKADIKO FILMATEGIA V / 7
Irudi artxiboa SAN FERMIN 1928 Emaile ezberdinak V / 7
Irudi artxiboa EUSKO IKUSGAYAK EUSKADIKO FILMATEGIA V / 7
Irudi artxiboa Intxixu-ihauteri Egileak: Mikel Mendizabal; Pello Añorga; Jose Luis Rubio Emaileak: Emaile ezberdinak V / 4
Irudi artxiboa FIESTAS MONDRAGON EUSKADIKO FILMATEGIA V / 7
Irudi artxiboa DANZAS INTERNACIONALES, HEMENGO DANTZAK NAFARROAKO GOBERNUA, HEZKUNTZA ETA KULTURA DEPARTAMENTUA Emaile ezberdinak V / 7
Irudi artxiboa TELENORTE ' EUSKADI DE CERCA' TELENORTE TVE V / 7
Irudi artxiboa AU PAYS DES BASQUES EUSKADIKO FILMATEGIA V / 7
Irudi artxiboa Euskal Herriko Soinu Tresnak Juan Mari Beltran Argiñena zuzendaria Emaile ezberdinak: Leon Bilbao; Maurizia Aldeiturriaga; Maurizio Elizalde; Iruñako Gaiteroak; Auntxa eta Iturbide; Ramon Goikoetxea V / 4
Irudi artxiboa LOS MINISTRILES DEL REY TEOBALDO; ESTELLA - LIZARRA; S. PEDRO LA RUA Emaile ezberdinak V / 7
Irudi artxiboa 10 URTE HAMAIKA KOMERI BEGIGORRI BILDUMA; MARAMANDI KULTUR BAZKUNA V / 7
Irudi artxiboa EL Altoaragón a través de su música popular Guión y Dirección: Eugenio Monesma y Agrupación Folklórica 'Santa Cecilia' Emailea: Agrupación Folklórica 'Santa Cecilia' V / 3
Irudi artxiboa BERTSOLARI TXAPELKETA NAGUSIA 2001 EUSKAL HERRIKO BERTSOZALE ELKARTEA ETA ETB V / 7
Irudi artxiboa La España prodigiosa; Nuestras fiestas IV La fiesta de Mayo. La suelta del diablo La fiesta de los campanos; 01·01·02 Los langostos de San Victorián Apuntes de brujería La fiesta de la comarca de campoo; 00 Los Mayos de Guadalaviar; 08·04; 06 Guión y Dirección: Eugenio Monesma La fiesta de Mayo. La suelta del diablo La fiesta de los campanos; 01·01·02 Los langostos de San Victorián Apuntes de brujería La fiesta de la comarca de campoo; 00 Los Mayos de Guadalaviar; 08·04; 06 V / 3
Irudi artxiboa RECOLLETA DE DANZAS E MUSICA TRADICIONAL DE BRETOÑA; GRUPO IAR A CORUÑA Emaile ezberdinak V / 8
Irudi artxiboa ORGANOS Emaile ezberdinak V / 7
Irudi artxiboa TXISTULARIEN ALARDEA ETB 1 V / 7
Irudi artxiboa Charmeurs d'oiseaux & siffleurs de danses Réalisation: Denis Illionat Emaileak: Eloi Fastré; Louis Granier; Alfred Saurel; jean Mestriés; Raoul Moulet; Jeanne Olivier;Christian Perboyre; Gratien Blanc; Benoit Bruder; Lionel Gourc; Régina Malbert; Jean Louis Paredes; Martine Pi; Amic eta Segal Bedel; Claude Cubaynes; Joseph Bex V / 3
Irudi artxiboa Printemps de chanteauneuf 1995; Sonneurs et chanteurs Musique traditionnelle de Bretagne Lalour/Ebrel; Kanerezed Plougerne; Le Meur/Toustous Le Boularger/Simon; Lefevre/Baucher; Vassalo/Gueblez hetet/Le Goff; Riou/Hénaff; Le Buhé/Cariou Riwoalen; Marie/Kerjean; Riou/Irvoas; Patrick Lancien; Le Balc'h/Le Breton; Boeuf IV / 2
Irudi artxiboa Printemps de chanteauneuf 1993; Fest-deiz; Fest-noz Emaile ezberdinak IV / 2
Irudi artxiboa Printemps de chateauneuf 1994; Le printemps de la musique traditionnelle en Bretagne Helias- le Breton; Kemener-Guillou; Le bot-Chevrolier; Fustec-Lozac'h; Thomas-Philippe; Duro-Le lay;Guern-Le; Scraign; Becker-Raud; Bihan-Molard; Riou-Ollivier; Lefevre; Robin-Suignar; Riou-Irvoas; David-Huguel; Le Hir-Boderiou; Feon-Lehart; Talec-Lecrere; Le Meut- le Blay; Freres Henaff; Thomas-Philippe; Kerjean-Marchand IV / 2
Irudi artxiboa Artesanías del pasado 5; Oficios perdidos XIII Los resineros de Hontoria del Pinar Casetas de piedra seca Los guardaviñas Gorras de paja Guión y Dirección: Eugenio Monesma Simón, David y Angel: Los resineros de Hontoria del Pinar Emaile ezberdinak V / 3
Irudi artxiboa Artesanías del pasado 4; Oficios perdidos XIII La trashumancia de invernada; 01·01·02 La cetrería Artesanía del ciervo Los riegos del bajo Gallego La batea del oro La salada de mediana Guión y Dirección: Eugenio Monesma Hermanos Noguero: La trashumancia de invernada; 01·01·02 Alfonso: La cetrería Moises Heras: Artesanía del ciervo Pedro Queipo: La batea del oro Emaile ezberdinak V / 3
Irudi artxiboa Artesanías del pasado 3; Oficios perdidos XIII Los campanillos; 01·01·02 Estelas discoideas Campanas y campaneros en Salas Altas; 01·01·02 Juguetes populares en Albero Bajo Guión y Dirección: Eugenio Monesma Neftalí: Los campanillos; 01·01·02 Jose Rota: Estelas discoideas Montse y Juaquín: Campanas y campaneros en Salas Altas; 01·01·02 Jose María Ibor: Juguetes populares en Albero Bajo V / 3
SOINUENEA
Tornola kalea, 6 - 20180 OIARTZUN - Tel/Fax 943 493 578 - soinuenea@soinuenea.eus
Irisgarritasuna | XHTML 1.0 | CSS 2 | WAI-AAA | TAW 3 | Creative Commons Licencia de Creative Commons